Létavértes

Csokalyi interstecs

Nyugodj békében!

Nagy Gábor

2006-ben csatlakozott hozzánk, mindannyian hamar megkedveltük. Baráti közösségünk oszlopos tagja volt pályán és pályán kívül egyaránt.

Emléked örökké megőrizük!

Kedves Szervezők, Játszótársak!

Köszönjük az együtt töltött 15 évet. A mi kis közösségünk (az Ólajtó) a létavértesi teremlabdarúgó bajnokságnak köszönheti, hogy együtt maradt a középiskolás évek után. Sok sok élményben volt részünk -nyertünk kupát,bajnokságot és legutóbb sportszerűségi díjat- de ez volt a legfontosabb. Hálával tartozunk ezért azoknak, akik biztosították nekünk, hogy otthon focizhassunk. Öröm volt átélni, hogyan lesz az egy-két napos vértesi tornatermes bajnokságból háromosztályos téli teremtorna.

Aztán hoztunk egy valóban nehéz döntést. Úgy éreztük, idén már nem tudjuk meghozni azt az áldozatot ami a bajnokság tiszteséges végigjátszásához kellene. Nem akartuk esetleges létszámhiánnyal csorbítani az igencsak megemelkedett színvonalat. (Szurkolótáborunkkal sem tehetjük meg , hogy nem hozzuk legalábbb a középmezőnyt- mondanák az NB1-ben:).

Azt is eldöntöttük hogy együtt maradunk és majd valamilyen formában visszatérünk. Mindenkinek kellemes sportolást, szurkolást kívánunk! Találkozunk valahol, valamikor!

1. FC Ólajtó

Köszönjük- idézet a Létafit Se honlapjáról

"ÖSSZESEN 30 CSAPAT ADTA LE A NEVEZÉSÉT, DE SAJNOS OLYANOK IS FOGNAK HIÁNYOZNI, AKIK 1995-TŐL RÉSZT VETTEK A BAJNOKSÁGBAN. ELSŐSORBAN AZ 1. FC ÓLAJTÓT SIRATJUK, AKIKKEL A 15 ÉV ALATT SOK-SOK REMEKBESZABOTT RANGADÓT JÁTSZOTT A LÉTAFIT SE. BIZTOSAN NEHEZEN HOZTÁK MEG A DÖNTÉST, DE VALÓBAN MESSZIRE KERÜLTEK A LAKÓHELYÜLTŐL, ÉS AZ UTÓBBI ÉVEKBEN IS KOMOLY ÁLDOZATOT HOZTAK AZÉRT, HOGY SZERETETT VÁROSUK BAJNOKSÁGÁBAN RÉSZT TUDJANAK VENNI.

A legfiatalabb Ólajtócska: Szatmári Laura

Nekikezdődőtt 2010/2011 szezon (Kicsit nehezen,talán az utolsó??)

Ólajtó-Létafit 4-6
Szerencsénk sincs. Ákos is megsérült sajnos.

Ólajtó-Pocsaj centrál 4-6
Megint 4-6 , pedig nem egy szokványos eredmény.

Ólajtó-Létaboys 3-4
Kevés hiányzott

Ólajtó majális

Végeredmény:

1 Minarik FC 11 10 - 1 49-18 30
2 Öregbarátok 11 9 2 - 37-13 29
3 Csokalyi Interstecs 11 8 - 3 47-20 24
4 Létafit SE 11 7 1 3 40-20 22
5 Blue Light 11 6 2 3 24-19 20
6 United 11 5 1 5 46-34 16
7 1. FC Ólajtó 11 4 4 3 27-21 16
8 Vértes 529 11 5 - 6 35-36 15
9 Kisvárosi Partizánok 11 2 - 9   20-67 6